Пошук

Депутат від Обухова: "король компроматів" і "Темний лицар" політики?

Депутат від Обухова: "король компроматів" і  "Темний лицар" політики?

Депутат від 94 округу (Обухів - Васильків) О. Дубинський - головний претендент на статус автора телеграм-каналу "Темний лицар".

Про це йдеться у розслідуванні "Нового времени", передають Хроніки Обухова.

Згідно з позицією автора, у фракції СН є два депутата, які майже ідеально підпадають під характеристики автора ТР: мажоритарники Олександр Дубінський і Максим Бужанський.

За даними НВ, керівництво фракції СН, давно намагається вирахувати Темного лицаря, теж прийшло до схожих висновків. В інтерв'ю НВ Корнієнко говорив про це так: «Ми жартома просимо їх: покажи телефон».

  • Насправді керівництво фракції займалося розсилкою спеціальних повідомлень по групах своїх депутатів, намагаючись виявити джерело «зливів».
  • А після, окремі депутати отримали тези для спілкування з журналістами.
  • Трохи пізніше вони з’явилися на каналі Темного лицаря.
  • Коло підозрюваних від цього трохи скоротилося, але не дуже.

За оцінками НВ, з двох головних «підозрюваних» — Дубінського і Бужанського, на роль ТР більше підходить перший — багаторічний автор програм на 1 + 1.

Саме Дубінський втрачає самоконтроль через прохання дати телефон на перевірку. «Арахамія знову перевіряв у мене телефон, — зізнався він в розмові з НВ. — Я йому сказав: ну, с * ка, дивись». При цьому він хвалить «Темного лицаря» і «Джокера» за професіоналізм. «Мені подобається, як вони працюють. Або це хтось класно тихориться [ховається в Слузі народу] або россіяни», — припускає Дубинський.

Депутат-блогер став єдиною людиною на з'їзді партії СН, який в коментарі ЗМІ висловлював думки, схожі не тільки за змістом, але і за формою на те, що писав ТР. «Лицар» написав так: «Керівництво партії вперто не хоче розмовляти про створення партійних осередків та конкурси по визначенню лідерів обласних і районних штабів». А ось слова Дубінського, сказані через три години: «Я хочу належати до політичної ради партії, тому що визначення ідеології і правильних розподілів партійних осередків будуть дуже важливі напередодні місцевих виборів … щоб була чітка структура і люди відповідали за прийняті рішення».

Крім того, Темний лицар цікавиться профільними для Дубінського темами. Анонім недавно написав про деталі законопроекту щодо легалізації грального бізнесу. Через годину Дубінський розмістив cторіс в ФБ-групі DubinskyPro — мовляв, був присутній на обговоренні законопроекту про гральний бізнес в фінансовому комітеті ВР (Дубинський — заступник голови цього комітету).

Інший підозрюваний в анонімному авторстві Бужанський, у відповідь на висловлене вголос припущення кореспондента НВ, що саме він веде канал ТР, відразу дістав телефон і показав вкладки — прав адміністрування на «лицарському» каналі там не виявилося.

Дубинський подібного «розкриття телефонних карт» перед НВ не робив. Утім на пряме запитання НВ він не менш прямо відповів, що ніякого відношення до каналу Темний лицар не має.

Цікаво, що нещодавно Арахамія сказав: «Ми знаємо, хто такий» Темний лицар «, нехай це буде інтригою. Це відомий блогер з нашої партії». Але прізвища так і не назвав.

Читайте також:

Коментарі