Пошук

Депутата ОМР звинуватили у порушенні ПДР: не вміє паркуватися

Депутата ОМР звинуватили у порушенні ПДР: не вміє паркуватися

Депутата Обухівської міської ради Володимира Геращенка звинуватили у порушенні правил дорожнього руху.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на допис користувачки у соціальних мережах міста.

- Водій припаркувався за хвилину до зробленого фото, місця для паркування біля Миру, 17 всім би стільки... але ні, треба стати навпроти тротуару, коли ж ми всі почнемо з себе... - зауважила вона.

Читайте також:
Школярці з Обухова стало зле: зараз вона в реанімації
Депутата ОМР звинуватили у порушенні ПДР: не вміє паркуватися
Депутата ОМР звинуватили у порушенні ПДР: не вміє паркуватися

Втім, на думку самого призвідця ситуації нічого протизаконного не сталося.

- Хочу дещо прояснити ситуацію, котра тут обговорюється, так як маю до неї пряму причетність: це мій автомобіль і я є його водієм. Я проживаю в цьому будинку, в під'їзді, що знаходиться в двадцяти метрах від місця зупинки авто. Іноді, коли я бачу, що нікому не заважаю і мені потрібно на пару хвилин зупинитись, щоб висадити дружину з грудною дитиною та супроводити їх до ліфта, або передати якісь речі, у випадку відсутності більш зручного для усіх учасників руху місця для зупинки дозволяю собі там коротку зупинку ( максимум на три хвилини), - розповів він.

За його словами, "за цей час авто знаходиться фактично в межах моєї прямої видимості".

- ...Ніколи я нікому не перекривав таким чином нормальний рух. Сьогодні ситуація була аналогічна. Пані Юлія, котра розмістила цей пост, пройшла повз мене, коли я відійшов з пакетом від автомобіля. Їй прохід був вільний справа від авто. Ніяких зауважень мені не робила, мабуть тому, що я їй в принципі не заважав вільно пройти по сходах, що вона і зробила. Вона була без дитячого чи іншого візка. Нікому іншому я також не заважав на той момент, - підкреслив він.

Депутат переконаний, що йшлося саме про "зупинку за вимогою", а не "паркування".

- Передавши пакет біля ліфту дружині, котра спустилась, я відразу звільнив місце зупинки. Звичайно, паркувати там автомобіль на довгий час це хамство і з даного фото можна зробити саме такий висновок, якщо не знати ситуацію як вона є. Тому я і прокоментував даний пост. Не розумію для чого це опублікувала Юлія, якщо по-перше я нікому не заважав в цей короткий проміжок часу ( пару хвилин) і по-друге, якщо особисто мені не зробила зауваження, - додав він.

Читайте також:
Обухівські футболісти відкрили сезон: в підсумку матчів нічия

Коментарі