Пошук

Депутата від Обухова звинуватили у земельних махінаціях

Депутата від Обухова звинуватили у земельних махінаціях

Олександра Дубінського підозрюють у неправомірних діях з землею та тиску на органи самоуправління.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Погляд.

Адвокат Олексій Шевчук під час пресконференції публічно заявив, що позафракційний депутат Верховної Ради Олександр Дубінський для отримання впливу на розподіл земельних ділянок організовує тиск на органи влади Київської області. Протягом року зібрано велику кількість матеріалів з приводу земель на Київщині, які передано в правоохоронні органи області. Адвокат назвав перелік осіб, через яких Дубінський таємно здійснює свій вплив та які безпосередньо реалізують протиправні та злочині вказівки депутата ВРУ, - йдеться в повідомленні.

Також він зазначив, що народний депутат таємно намагається займатися питаннями розподілу земель в Києві і Київській області, зокрема, він здійснює свій вплив на Київську область.

Шевчук повідомив, що під час проведення збору матеріалів та адвокаційної діяльності вони зустрілися з серйозним тиском з боку депутата Дубінського, в тому числі з провокаціями, щодо їх професійної діяльності, а також із загрозою для їх сімей, дітей та близьких.

Адвокат громади Київської області Вадим Колокольников зазначив, що на Обухівський відділ поліції також почався тиск.

Головред видання “Спеціальні кореспонденти” Олександр Шатний повідомив, що Дубінський на місцевих виборах підтримував команду, яка понад більше 5 років в смт Коцюбинське намагається розділити Біличанскій ліс під Києвом, що нині входить до складу Національного парку “Голосіївський” на приватні ділянки під забудову.

Активісти зазначили, що Дубінський, прикриваючись мандатом народного депутата продовжує чинити тиск на владу Київської області і намагається розставляти своїх людей навіть в садових кооперативах. Він намагається в різних частинах області: зокрема в Бучанському, Обухівському, Фастівському районах заволодівати ділянками, які є заповідним фондом.

Під час згаданого брифінгу було викликано поліцію через загрозу атаки на прес-центр. В закритий зал, де проводилася прес-конференція почали ломитися 20 невідомих озброєних людей. Їх зупинили правоохоронці. За словами Шевчука, “це були люди Дубінського, які намагалися зірвати прес-конференцію і провести провокації“.

Читайте також: