Пошук

Депутати Обухівської міської ради підтримали підвищення цін на проїзд

Депутати Обухівської міської ради підтримали підвищення цін на проїзд

У першій половині березня було стрімко підвищено тариф на проїзд у приміському автобусі «Обухів – Київ». Проте це хвилює лише 8 з 34 депутатів міської ради.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Богдана Яцуна, депутата Обухівської міської ради від партії "Голос".

Всього 8 депутатів Обухівської міськради підтримали пропозицію включити в порядок денний розгляд Звернення Обухівської міської ради до Голови Київської обласної державної адміністрації щодо перевірки законності і економічної обґрунтованості підвищення тарифу перевізника ТОВ «Обухівтранс», - йдеться в повідомленні.

За його словами, відповідно до законодавства, Київська обласна державна адміністрація є замовником цих послуг і єдиним державним органом, що за договором має повноваження щодо контролю за тарифами перевізника.

При цьому він нагадав, що з 13 березня 2021 року перевізник ТОВ «Обухівтранс» підвищив тариф на приміському автобусному маршруті №311 «Обухів – Київ АС «Видубичі» з 28 до 38 грн, що становить збільшення на бл. 35%.

Але для більшості депутатів - таке різке підвищення тарифу для людей зовсім не проблема.

Результати голосування поіменно. Не підтримали без жодних аргументів розгляд звернення одноголосно фракції Батьківщина, За майбутнє, Сила людей, Наш край та більшість присутніх депутатів фракцій Європейська солідарність і Слуга народу. Директор Обухівтрансу та депутат від Батьківщини О. Лук'яненко з місця подякував за підтримку.

Добре, що фракція Голос. Обухівська ОТГ звернулася до голови КОДА з цього питання відразу, ще 15 березня, - написав пан Яцун.

Спочатку схвилювались обухівчани — бо монополіст Обухівтранс одномоментно на 35.7% (!) підвищив тариф на проізд, потім наші обранці - міські депутати більшістю голосів навіть не допустили це питання до розгляду на сесіі, - написала жителька Обухова Наталія Дронь.

Як повідомлялось, у приміських маршрутках подорожчає проїзд.

Читайте також: