Дідзьо "помолився за Україну" у новому кліпі: в тому числі на Обухівщині (відео)

Дідзьо "помолився за Україну" у новому кліпі: в тому числі на Обухівщині (відео)
15:32 12.04.2020
Дідзьо "помолився за Україну" у новому кліпі: в тому числі на Обухівщині (відео)

Відомий з Україні та за її межами виконавець DZIDZIO відзняв кліп на пісню "Молитва за Україну". В ньому, крім впізнаваних обрисів Софії Київської на початку і завершенні відео з'являються дніпровські виднокола на Обухівщині.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сам кліп.

  • Михайло Хома (DZIDZIO) разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів кілька місяців тому почав працювати над проектом «Державний Гімн України». Робота тривала в київському Будинку звукозапису, єдиному місці в Україні, де можна одночасно записати більше сотні музикантів та хористів.
  • Під час роботи над Державним Гімном в Михайла з’явилась ідея записати також і Духовний Гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Зробити це в такі стислі терміни було нереально, проте Михайло наполіг: “В процесі підготовки до проекту “Державний Гімн України” в певний момент я зрозумів, що мушу обов’язково записати і Духовний Гімн України». У нас склалася чудова команда разом з молодими талановитими музикантами зі всієї України і молитву «Боже великий, єдиний…» вони виконували разом зі мною вперше»
  • Робота над «Молитвою» завершилася в особливий день — на Благовіщення. Режисером відео став давній друг Михайла — Володимир Шурубура. Основною локацією було обрано визначну пам‘ятку історії та духовності Софіївський собор (Софія Київська), місце особливої духовної сили захисту народу України. «Молитва за Україну» — це неземна надпотужна сила, яка допоможе усім українцям перейти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу.

Крім того, передають Хроніки Обухова, в кліпі фігурує гора Городище у Витачеві Обухівського району.

Дай йому волю,
Дай йому долю,
Дай доброго світу,
Щастя дай, Боже, народу,
І многая, Многая літа!

Додаткова інформація:

  • DZIDZIO — мегапопулярний український співак, композитор, актор, режисер і продюсер кіно. Кількість переглядів в YouTube каналі DZIDZIO сягає більше 400 000 000. Він один з перших українських артистів, який зібрав концерт на стадіоні «Арена Львів», має десятки музичних нагород та три «Золоті Дзиґи» Української Кіноакадемії за фільми «DZIDZIO Контрабас» та «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ»
  • Оксана Линів — Головна диригентка Оперного театру м. Грац (Австрія), засновниця, диригентка та арт-директорка Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU, засновниця та арт-директорка Міжнародного фестивалю LvivMozArt, Львів, Україна
  • Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU — заснований у 2016 за ініціативи Оксани Линів, учасники мають вік від 12 до 22 років та беруть участь у найвідоміших світових та українських проектах. Під час запису Державного та Духовного гімнів України в проекті DZIDZIO брали участь музиканти з Кременця, Києва, Тернополя, Львова, Старобільська, Сєвєродонецька, Дніпра, Донецька, Івано-Франківська і Харкова.

«Боже великий, єдиний», або Молитва за Україну - слова Олександра Кониського, музика Миколи Лисенка, 1885 рік.

Погода