Пошук

Директор Обухівського РЦКіД викликав обурення у відвідувачів концерту

Директор Обухівського РЦКіД викликав обурення у відвідувачів концерту

Організатори концерту Василя Зінкевича осоромилися перед публікою затягнутим на дві години початком виступу легендарного артиста, який врешті «співав» під фонограму попри обіцяний живий звук.

Про ситуацію розповіли на шпальтах Район. Культура, передають Хроніки Обухова.

Та замість народного артиста України на сцену вийшов його продюсер (теж до речі, має звання народного) Юрій Квеленков, який, до речі, очолює Обухівський районний будинок культури.

Режисер-постановник довгожданого концерту мав заспокоїти публіку, а натомість розлютив. Мало того, що оголосив про неготовність до виступу зірки вечора Василя Зінкевича, переклавши всю відповідальність на артиста, то ще й нагадав глядачам про … етику!

Подаємо цитату Юрія Квеленкова без змін:

«Ще тиждень тому ми не знали відбудеться концерт чи ні. Василь Іванович мав мав за 3-4 дні зробити цей шедевр, який ви зараз побачите. І він не встиг допрацювати щось кібернетичне в комп'ютері. Він працює сам. Він моделює костюми. Він робить сценографію. У нього свій підхід, своя концепція. Він зараз працює у гримерці. Він завершує і поки не зробить свою роботу щоб це був якісний виступ щоб ви отримали справжнє задоволення.

Василю Івановичу потрібно ще трошки, щоб налаштуватися і вийти на цю сцену. Але він не вийде, поки не доробить. Щоб ви побачили цей шедевр, я дуже прошу вас трошки терпіння. Майте якусь етику. І поважайте тих артистів, які заявлені в концерті. Вони є на афішах. Коли ви придбали квитки, то знали, що концерт відбудеться за участі Крістіни Ві і Василя Попадюка. Зінкевич раніше не вийде, поки не закінчить. Я прошу вас розуміння, терпіння. І бути гідними високого звання українця, бути толерантними і дуже вихованою публікою».

Весь цей спітч відбувався під невдоволений шум залу і вигуки «Халтура!».

Продюсер Юрій Квеленков опублікував пост російською мовою, у якому похвалив концерт і подякував директорові Національного палацу мистецтв «Україна» Сергієві Перману, який очолив цю культурну інституцію у вересні 2019 року:

«У него били все основания мне не помогать этому артисту. Не хочу раскривать не свои секрети, то он помог. Концерт состоялся и прошол, на мой взгляд великолепно. Спасибо, Сергей Перман… »

Директор Обухівського РЦКіД викликав обурення у відвідувачів концерту
Директор Обухівського РЦКіД викликав обурення у відвідувачів концерту

Тут найбільшу цікавість викликає, що саме Юрій Квеленков мав на увазі під причинами «нє помогать артісту», якого у пості навіть не називає на ім'я, натомість публікує фотографію чиновника.

Запитати про це у самого Квеленкова не вдалося, бо він швидко обмежив доступ до публікації, але джерела Район.Культура з Палацу «Україна» пояснюють цей контекст так: Василь Зінкевич не підтримав на виборах Володимира Зеленського.

А Сергій Перман у теперішньої влади є чи не головною фігурою «по культурці». Він не просто є продюсером Ані Лорак, Пилипа Кіркорова в Україні, якому СБУ у серпні заборонила в'їзд в нашу державу щонайменше на три найближчих роки. Сергій Перман вважається людиною Андрія Єрмака і був головним продюсером скандального концерту до Дня Незалежності України у 2020-му році.

Подяка цьому видатному діячеві культури – не єдиний пост від Юрія Квеленкова. Надвечір він опублікував допис з відео виступу, яким відкривали шоу-програми з підписом «Концерт детского хореграфического коллектива «Фарорит» под управлением Юрия Стрембицкого».

Не минуло і доби, як організатори назвали речі своїми іменами. Але перед тим продали квитки на сольник Зінкевича за ціною від 200 до 1200 гривень, впевнений автор розслідування.

Читайте також: