Дівич-гора у Трипіллі: Femine power землі Обухівської
11:27 28.08.2020

Дівич-гора в селі Трипілля Обухівського району відома серед археологів, туристів і містиків. Перших приваблює зарубинецьке городище з капищем на її вершині; туристи віддають належне видноколу, котре відкривається з неї; містики вважають, що енергії гори мають чітко виражений "жіночий" характер. Сума цих реквізитів формує сучасний неокульт Дівич-гори.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сюжет ТСН.

Згідно з ним:

  • Дівич-гора розташована над Дніпром в селі Трипілля Київської області і вважається одним з найпотужніших місць жіночої сили.
  • В Трипіллі з його тисячолітньою історією фізично відчуваєш подих вічності.
  • З високої кручі видно як три річки - Стугна, Красна і Бобриця впадають в Дніпро.
  • На вершині Дівич-гори, на висоті 55 м над рівнем Дніпра і 186 м над рівнем моря, колись було побудовано слов'янське святилище.

За легендою, жінки, які мали народити дитину, приходили сюди і просили у богів благословення виносити і народити здорову дитину. Дівочу гору ще називають "місцем сили", адже багато хто стверджує, що вона буквально випромінює позитивну енергію. Сучасні дослідники говорять, що Дівич-гора дійсно має цілющі властивості. Може тому, що ступала тут нога Апостола Андрія, а може це пов'язано з тим, що з гори відкривається приголомшлива панорама на сині води Дніпра і Трипільської ТЕС, впевнені автори сюжету.

Топ за тиждень

Останні новини