Дивовижному селу на Обухівщині - 440 років
15:53 24.08.2020

Одному з найбільш мальовничих сіл Обухівщини - Нещерову - 440 років.

Про це розповів на своїй сторінці мер міста Олександр Левченко, передають Хроніки Обухова.

Як відомо, село Нещерів першим увійшло до складу Обухова. Це дало початок утворенню Обухівської міської об'єднаної територіальної громади.

Напередодні двох державних свят Нещерів відсвяткував свій поважний ювілей - 440 років!

Шановні мешканці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого свята — Дня села. Свята, яке відзначають усі його жителі, котрі в ньому народилися, виросли і працюють на його благо.

У такий радісний день бажаю вам добробуту в кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

Зичу, щоб щастя ніколи не оминало ваші домівки, а прагнення зробити село кращим згуртовувало усіх та примножувало добро і благополуччя!
Зі святом!, привітав він.

Довідково:

Не́щерів (також Не́щирів) — село в Україні, в Обухівському районі Київської області. Населення становить 454 особи. Засноване в 1605 році.

Історія:

За кліровою відомістю 1809 р. (ЦДІАК України. Ф.127, оп.1009, спр.56, арк.173-174) село належало поміщикам Гудім — Левковичам. Єпархія та повіт Київський. Церква кам"яна, мала 3 престоли.

Пам'ятки

  • В селі знаходиться Спасо-Преображенський скит Свято-Троїцького Іонинського монастиря. Скит обслуговується Свято-Преображенською церквою, збудованою у 1794-ому році.
  • Урочище Гощів — гідрологічний заказник місцевого значення.

Топ за тиждень

Останні новини