Пошук

Дизайн магазину, популярні тренди

Згідно останніх досліджень, сучасні люди відвідують магазини не лише, щоб зробити покупки, але й щоб отримати нові враження та позитивні емоції. Тому все більше компаній роблять ставку на продуманий і якісний дизайн інтер'єру магазину, який допоможе створити атмосферу затишку та відпочинку. Наприклад, експерти радять звернути особливу увагу на оформлення торгової точки - вдале поєднання краси, функціональності і комфорту стане візитною карткою бренду.

Популярні тренди в інтер'єрах магазинів

В студії дизайну Іоносфера вивчили відомі світові течії та виділили кілька стилів та брендів, що користуються особливою популярністю:

1. Сучасна мінімалістична концепція. Відомі дизайнери одностайно підкреслюють актуальність та універсальність білого оздоблення, тому інтер'єр магазина в білому кольорі з мінімумом додаткових кольорів вважається топовим. А якщо додати до білих стін велику кількість світла, світлу підлогу, ви отримаєте сучасний заклад, що підкреслить особливості товарів, зберігши відчуття свободи і вільного простору.

2. Легкість та відчуття присутності. Професіонали знають, що не варто навантажувати відвідувачів зайвим декором та масивними елементами. Тому в сучасних магазинах відсутні великі складні конструкції так меблі - їх заміняють на вишукані варіанти простих геометричних форм. А щоб створити враження причетності до чогось більшого, дизайнери розміщують манекени з одягом посеред залу, щоб вони нагадували відвідувачів.

3. Графічний олдскул. Цікавим рішенням, що допоможе зробити дизайн магазина незабутнім, вважається оформлення в олдскульних стилях: рейв, гранж чи олд-поп. Фішками цього тренду вважаються яскраві неонові палітри, сюрреалістичні образи, максималізм в декорі та інтеграція зображень реальних людей в оздоблення та декор. Однак в дизайн-студії Ionosfera радять не захоплюватись вказаними рішеннями, адже тут дуже тонка грань між актуальним максималізмом та дратуючим перебільшенням.

4. Магічність геометричних форм. Більшість сучасних трендів в оформленні магазинів опирається та геометричність форм, які роблять інтер'єр простим зрозумілим та ненав'язливим. Наприклад, можна зробити нетиповий дизайн магазину, використовуючи двовимірні геометричні фігури для створення більш грандіозних комбінацій. Чітка геометрія допомагає покращити візуальну складову оформлення, зробивши її впорядкованою та послідовною.

Читайте також: