Пошук

Дизайнерка з Обухова – претендентка на перемогу в New Fashion Zone

Дизайнерка з Обухова –  претендентка на перемогу в  New Fashion Zone

Дизайнерка з Обухова – претендентка на перемогу в Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів New Fashion Zone.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-реліз організаторів.

- Ірина Пошивайло вразила суддів конкурсу своїми роботами і створила цікаву колекцію для фіналу Конкурсу, який пройде 20 вересня у Києві, - йдеться у повідомленні.

Конкурс NFZ – це 5 років роботи, 5 конкурсів, 1678 заявок, 512 учасників, 217 фіналістів, дизайнерів з 17 країн. Конкурс – центр розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

Фінал Конкурсу – це третій етап змагання, де фіналісти Кастингу Конкурсу продемонструють міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначить переможців у кожній з номінацій. Переможців чекає багато призів від наших партнерів, зокрема, комп'ютерна, промислова машинка від компанії Softorg. А також Грант на розробку стратегії просування від проекту БУДЬ в UA.

Номинації 2019 року: KIDS, CASUAL, MEN, NOT FOR MODELS, Z-GENERATION, SPORT-FASHION, OUTERWEAR, SUSTAINABLE FASHION, FASHION-TECH, ART.

Ірина Пошивайло з Обухова розповіла: «Моя концепція колекції – щоденний одяг зі світловідбиваючими елементами. Я реалізувала свою ідею у верхньому одязі – демісезонних і зимових куртках. Вони призначені для активних сучасних жителів міста. Моделі курток продумані таким чином, щоб не сковувати рухів, захистити від вологої і холодної погоди, забезпечити безпеку поруч з проїжджою частиною».

Ірина пройшла до фіналу в номінації NEW FASHION NOMINATIONS: OUTERWEAR. Над колекцєю працювали 3 людини: дизайнер, Бондаренко Іван – конструктор і Даниленко Тетяна – технолог.

Створення колекцій для фіналу стало можливим завдяки проекту fashion-менторства від NFZ, в який потрапили всі фіналісти. У ньому fashion-експерти діляться своїм професійним досвідом, допомагають конкурсантам розвинути навички і якості дизайнера, адаптуватися до професії і виробити високі стандарти роботи.

Для підготовки до фіналу Ірина провела консультації з ментором Наталією Луста, стилістом проекту «Всі Свої». Їй порадили змінити трохи силуети курток, підкоригувати деталі. У підсумку дизайнер повністю перемальовувала ескізи, відшивала робочі макети, заново продумувала функціональність.

Ще на фіналі вас чекає грандіозне перетворення українських зірок і ведучих телеканалу 1+1 у відомих кіноперсонажів з використанням одягу та аксесуарів українських дизайнерів і брендів. У проекті візьмуть участь: Дмитро Коляденко, Руслан Сенічкін, Нелі Шовкопляс, Людмила Барбір, Олексій Душка.

Крім того, пройде форум «Україна – конкурентоспроможний гравець на світовому ринку Apparel & Textile».

Марія Терехова, керуючий партнер проекту New Fashion Zone зазначила: «New Fashion Zone Group – це майданчик для розвитку конкурентоспроможності фешн-продукту і креативного підприємництва. Ми фокусуємося на сталий розвиток, моду майбутнього і безперервному навчанні. Адже світ весь час змінюється і ринок моди разом з ним. У цьому році ми відвідали Францію, Німеччину, Данію та Канаду для стимулювання експорту. Збільшення продуктивності і якості фешн-продукту при оптимальній собівартості – фокус ринку на 2020».

Довідка про компанію

New Fashion Zone Group заснована в 2015 році. Компанія має 3 напрямки діяльності.
1. NFZ - інноваційна платформа навчання та розвитку конкурентоспроможності, що об'єднала в професійне ком'юніті підприємства фешн і легкої промисловості.
2. New Fashion Zone Contest - стартап майданчик для креативних фешн-підприємців. Його мета - конкурентний фешн-продукт.
3. Торговий Дім NFZ - розвиває експорт і професійно закриває питання B2B продажів. Голова Правління - Марія Терехова. Засновники - Антон Рудич і Марія Терехова.

За більш детальною інформацією звертайтеся до PR-директора Наталії Толуб, 0679071045, tolubnata@gmail.com

Дизайнерка з Обухова –  претендентка на перемогу в  New Fashion Zone
Дизайнерка з Обухова – претендентка на перемогу в New Fashion Zone