Пошук

Для підприємців запустять послугу "Статичний QR"

Для підприємців запустять послугу "Статичний QR"

Електронний сервіс держпослуг "Дія" планує запустити послугу "Статичний QR". Мета: щоб підприємці могли створити QR-код. За його допомогою лієнти зможуть передавати онлайн цифрову копію документа для підтвердження особи.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на УП. За інформацією видання про це розповів віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram.

Федоров повідомив, що на вихідних заселявся в готель і на прохання надати документи показав "Дію" – і "в черговий раз менеджер сфотографував екран телефону".

Міністр вважає, що потім менеджер роздрукував фото і долучив до чеку, а це "непрактично, неорганічно і неестетично".

На Diia Summit скоро ми презентуємо послугу "Статичний QR". Будь-який підприємець зможе створити QR, розмістити його на зручному місці.

Клієнт, навівши на нього, отримає повідомлення з проханням підтвердити передачу цифрової копії документа. Підтвердивши політику конфіденційності в один клік, адміністратор отримає на пошту цифрову копію документа. Не потрібно нічого ксерокопіювати, фотографувати, переписувати (і таке я бачив).

Це буде новий етап розвитку цифрових документів у країні, яка стане першою в світі, де електронний паспорт буде прирівняний до звичайного, сказав чиновник.

Читайте також: