Пошук

До кінця 2022 року в Українці повинні побудувати критий ринок

До кінця 2022 року в Українці повинні побудувати критий ринок

До кінця 2022 року в місті Українка Обухівського району Київської області планують побудувати м'ясо-молочний критий ринок.

Для виконання робіт міська влада обрала ТОВ “Будівельна інвестиційна компанія “Новобуд”. Підряднику заплатять більше 14 млн гривень, передають Хроніки Обухова з посиланням на КиевВласть.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 6 січня 2022 року виконавчий комітет Української міської ради уклав з ТОВ “Будівельна інвестиційна компанія “Новобуд” (*) договір на будівництво критого ринку по вул. Юності в Українці Обухівського району. Ціна договору – 14,3 млн гривень, йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Як повідомили KV у виконкомі Української міськради, необхідність будівництва зумовлена тим, що на території Української громади відсутній м'ясо-молочний ринок, який знаходиться у комунальній власності та відповідав би всім вимогам законодавства.

Після відкриття нового мясо-молочного ринку покращиться якість надання послуг, покращиться якість товару, який буде реалізовуватися на ринку завдяки запроектованій лабораторії перевірки якості товарів, реалізованих на м'ясо-молочному ринку. Будуть створені нові робочі місця як для фермерів, так і для жителів Української територіальної громади, – зазначили у виконкомі Української міськради.