Пошук

Дорогу земельну ділянку на Обухівщині повернули державі

Дорогу земельну ділянку на Обухівщині повернули державі

Київська область, Обухівський район, Козинська тергромада. Прокуратура Київщини відстояла в апеляції повернення державі земельної ділянки вартістю понад 38 млн грн.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Київську обласну прокуратуру.

За принципової позиції Київської обласної прокуратури в державну власність повернуто землі лісогосподарського призначення загальною площею 6 га та вартістю понад 38 млн грн, йдетьяс у повідомлені.

  • Суд встановив, що відповідачі незаконно набули право власності на спірні землі за договорами купівлі-продажу. Ці документи укладалися з особами, що не були власниками землі, оскільки рішення про надання у власність зазначених земель не приймалися.
  • Крім того, вказані земельні ділянки, які розташовані в адміністративних межах Козинської селищної ради Обухівського району, є землями лісогосподарського призначення та відносяться до земель лісового фонду Козинського лісництва.
  • Завдяки позиції прокуратури суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора та скасував рішення суду першої інстанції, задовольнивши заявлені прокурором позовні вимоги у повному обсязі.

Наразі вживають заходів щодо забезпечення реального виконання судового рішення.

Читайте також: