14:47 12.05.2023
Реклама
Ірина Юхимчук
Ірина Юхимчук

Підприємцям необхідно вести бухгалтерський облік своєї діяльності відповідно до законодавства. Але часто ФОП не вистачає досвіду або часу робити це самостійно, адже потрібно слідкувати за змінами в чинному законодавстві, вивчати всі поправки і доповнення. У таких випадках обов’язково потрібен досвідчений бухгалтер.

Але вам не обов’язково мати бухгалтера у штаті, забезпечувати його оргтехнікою і робочим місцем. Щоб отримати якісні бухгалтерські послуги, можна скористатись послугою бухгалтерського аутсорсингу від компанії з багаторічним досвідом. Такий бухгалтерський супровід допомагає ФОП з веденням обліку відповідно до вимог законодавства. Знижує ризики помилок при поданні звітності та розрахунку податків, що убезпечує вас від оплати штрафів за порушення.

Послуги, які надає бухгалтерський супровід, можуть включати:

  • Ведення первинної бухгалтерської документації;
  • Ведення книги доходів та витрат;
  • Підготовка та подання звітності до податкової та інших контролюючих органів;
  • Консультування з питань податкового та бухгалтерського обліку;
  • Вибір оптимального режиму оподаткування;
  • Нарахування заробітної плати працівникам;
  • Представлення ваших інтересів під час податкових перевірок;
  • Аналіз фінансової діяльності та розробка рекомендацій щодо її оптимізації, та інше.

Фірма Бухгалтерія та юриспруденція (БІП) з 2013 року надає бухгалтерські послуги ФОП в різних галузях, в тому числі для ІТ-підприємців. Має висококваліфікований персонал з досвідом ведення бухгалтерського обліку та знанням законодавства.

Ви зможете легко зв'язатися з фахівцем якщо у вас виникнуть запитання або проблеми, адже за кожним клієнтом закріплюється особистий бухгалтер, обізнаний про фінансову діяльність свого клієнта. Фірма несе повну відповідальність за роботу співробітника навіть після розірвання чи закінчення строку дії договору.

Після узгодження всіх деталей, вибору послуг, обов’язково підписується договір і проводиться повний аудит попередньої діяльності і звірка з органами ДПС.

Якщо ви тільки плануєте зареєструватись підприємцем – вам точно в БІП. Найширший спектр бухгалтерських послуг «під ключ»: від реєстрації і підбору оптимальної системи оподаткування, до ліквідації ФОП.

Ви можете замовити послуги ведення бухгалтерського обліку, юридичні послуги або комплекс послуг, залишивши заявку на сайті, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами або завітавши в офіс.