Пошук

Дубінський потрапив до топ-5 депутатів-сексистів

Дубінський потрапив до топ-5 депутатів-сексистів

Депутат від Обухова потрапив до переліку нардепів-сексистів.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

У Раді зареєстрований законопроект №4599-2, який передбачає ввести адміністративну відповідальність за публічні образи людської гідності за ознакою статі. Якщо законопроект затвердять, такі дії спричинять за собою штраф від 170 до 510 гривень або громадські роботи на строк від тридцяти до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб. У всьому цивілізованому світі сексизм, проявлений публічно, - це серйозна підстава втратити своє місце в політиці і назавжди закріпити за собою погану репутацію.

Яскравим антиприкладом сексизму та об'єктивізації жінок став скандальний пост нардепа Олександра Дубінського від Слуги народу. Фото, де він знаходиться в оточенні дівчат, нардеп підписав: "Вибираємо помічниць. Прошу нижче 175 см не турбувати".

На думку Уляни Супрун, реакція Дубінського на критику користувачів соцмережі показує, що Дубінський усвідомлює, що такі заяви визнаються сексизмом, але відмовлятися від своїх слів він не збирається:

Пізніше Дубинський прокоментував, що люди навколо, які почали його критикувати, не мають почуття гумору, не здатні відсторонено подивитися на ситуацію і всюди бачать сексизм. Схоже, народний обранець не усвідомлює, що, навіть назвавши це" жартом ", він не знімає з себе відповідальності за образу. Більш того, невизнання помилки свідчить про те, що сексизм - його усвідомлена позиція .

Крім Олександра Дубінського у перелік депутатів-сексистів потрапили Сергій Рудик, Євген Червоненко, Олександр Корнієнко та Давід Арахамія, Олег Ляшко.

Читайте також: