Пошук

Дубинський продав авто і допоміг дівчинці-інваліду з Обухівщини

Дубинський продав авто і допоміг дівчинці-інваліду з Обухівщини

Нардеп від 94 округу (Обухів - Васильків) О. Дубинський повідомив про продаж одного зі своїх авто.

Цією новиною він поділився на своїй сторінці в telegram, передають Хроніки Обухова.

- Як і обіцяв - продав одну зі своїх машин - мій перший спортивний автомобіль Subaru WRX STI GDA '02. Гроші від цієї угоди в рівних частках будуть розподілені між дітьми 94 округу, що потребують лікування. Першою такою дитиною стала десятикласниця Оля з Обухівського району, мамі якої я перевів гроші, - розповів він.

За його словами, у Олі - ДЦП.

- Операція, яка вже призначена на 20 лютого, не перша в житті цієї тендітної 16-річної дівчинки. У п'ять років Оле в перший раз підрізали м'язи. Робили це для того, щоб м'язовий тонус, викликаний паралічем, не заважав росту кісток і не викривляв їх. Більш того, підрізають і очні м'язи, оскільки вони також вражені, що викликає у Олі косоокість, - зауважив він.

За його словами Оля пройшла 30 курсів реабілітації, дельфінотерапію, голковколювання і масу інших процедур. Вона вчиться з мамою-педагогом за спеціальною шкільною програмою, займається метанням молота і виграє призові місця.

Дівчинка любить малювати, а також ходити за маминої підтримки до Дніпра і довго дивитися, як спритно і швидко велика вода омиває береги Трипілля.

- Оля - дуже зворушлива людина, вона вміє говорити лише кілька слів. Два з них - це «мама» і «люблю», - додав він., - Приєднуйтесь, друзі, ваша допомога не буде зайвою.


5168 7422 2134 3126
Приват, карта мами
Брусило Світлана Михайлівна

Коментарі