Двом обухівським ліцеям подарували спецтехіку для розвитку дикції

Двом обухівським ліцеям подарували спецтехіку для розвитку дикції
12:27 11.12.2021
Двом обухівським ліцеям подарували спецтехіку для розвитку дикції

Академічні ліцеї № 3 і № 5 Обухівської міської ради Київської області безкоштовно отримали 6 комплектів електронних засобів навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент KM MEDIA EdProfi».

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Обухівську міську територіальну громаду.

У рамках Меморандуму про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» та Обухівською міською радою, проєкту «Інноваційний прорив» Академічні ліцеї № 3 і № 5 Обухівської міської ради Київської області безкоштовно отримали 6 комплектів електронних засобів навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент KM MEDIA EdProfi», йдеться у повідомленні.

Йдеться про електронні засоби:

  1. 1-го класу інклюзивного навчання (мультимедійний вебресурс з 14-ти напрямків в комплекті з кодом доступу) – 2 шт.;
  2. 2-го класу інклюзивного навчання (мультимедійний вебресурс з 14-ти напрямків в комплекті з кодом доступу) – 2 шт.;
  3. 3-го класу інклюзивного навчання (мультимедійний вебресурс з 14-ти напрямків в комплекті з кодом доступу) – 2 шт.

Довідково:

  • Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для інклюзивного навчання в початковій школі «КМ МЕDІА EdProfi» має гриф «Схвалено для використання в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами Міністерства освіти і науки України».
  • Використання електронного продукту дасть змогу зробити процес навчання наочним і динамічним, підвищити рівень сприйняття та розуміння учнями матеріалу, сформувати в них комунікативні навички.
Погода