Пошук

Дзеркало з LED підсвічуванням для ванної

Дзеркало з LED підсвічуванням для ванної
PR Публікація розміщена на правах реклами

Дзеркало з LED підсвічуванням для ванної - справжній бестселер серед предметів інтер'єру для санвузла. Сучасний дизайн здатний гармонійно існувати з сантехнікою та іншими елементами меблів. Крім декоративних властивостей дзеркало володіє практичністю і багатофункціональністю, може використовуватися для нанесення косметики й засобів для догляду. Приємне світіння від LED-лампочок не спотворює зображення, робить видимим кожен сантиметр особи та шкіри, перешкоджаючи огріхів в макіяжі, і виступає в ролі додаткового джерела світла у ванній.

Якими перевагами володіють дзеркала з підсвічуванням

Дзеркало з додатковими аксесуарами у вигляді підсвічування обов'язково стає центральним об'єктом у ванній кімнаті. Такий ефект дозволяє перемкнути увагу від сантехніки й похибок в оформленні санвузла. Внаслідок специфічного монтажу і підсвічувальних елементів, створюється відчуття, що дзеркало відбивається в повітрі, через те, що кріплення залишається невидимим на стіні.

Естетичний зовнішній вигляд - не єдина перевага дзеркал, вони мають ще рядом значущих переваг, серед яких:

  • Продумана і довговічна конструкція. Вона стійко витримує вагу рами, світлодіодних і led-стрічок з відповідними додатками, і легкі удари в процесі експлуатації.

  • Високі відображаючі властивості. Досягається внаслідок використання ідеально гладкої дзеркальної поверхні.

  • Безпека застосування. Завдяки спеціальному вологозахисту елементи підсвічування витримують постійну вологість без ризику короткого замикання.

  • Комфорт експлуатації. Якісне та рівномірне освітлення робить відображення в дзеркалі максимально натуралістичним.

  • Економне енергоспоживання. При цілодобовій роботі поява дзеркала з підсвічуванням практично не відображається на сумі комунальних платежів.

  • Великий термін експлуатації й високий робочий ресурс. Дзеркало з освітлювальними аксесуарами протягом 10 років здатне зберігати свої початкові показники яскравості та первозданний вигляд.

  • Можливість оснащення додатковими характеристиками. Постачання функцією підігріву дозволить уникнути запотівання дзеркальної поверхні навіть при тривалому перебуванні в гарячій ванні або душі. Також можливі варіанти зі збільшувальним склом для ідеального проведення б'юті-процедур.

  • Заміщення настінних світильників. Яскравості освітлення від led-ламп цілком достатньо, щоб наповнити ванну кімнату рівномірним і якісним світлом.

Дзеркала з LED підсвічуванням в нашому інтернет-магазині представлені в широкому асортименті різновидів і дизайну. В наявності також вироби з поличками, вимикачем і розеткою, годинами. Купити дзеркала можна в складі набору меблів для ванної кімнати, так і окремо. Реалізація декоративних елементів і сантехніки для санвузлів здійснюється з доставкою по всій Україні.

Читайте також: