Еко-активісти зібралися на дослідницькій станції в Обухівському районі

Еко-активісти зібралися на дослідницькій станції в Обухівському районі
11:20 08.12.2021
Еко-активісти зібралися на дослідницькій станції в Обухівському районі

На дослідницькій еко-станції "Глибокі балики" в с. Балико-Щучинка Ржищівської ТГ Обухівського району зібралися еко-активісти.

Про це йдеться на сторінці станції, передають Хроніки Обухова.

Активні учасники руху Екопоселень в Україні зібралися в нас на Станції. Зібрав їх Макс Залевський Максим Залевський – його на ФБ варто читати всім Наразі стартує чергова Зелена Школа, яку він організує щорік.

Що робили в нас активісти? Проводили стратегічну сесію, в Зумі в тому числі. Це в надзвичайно добре організований робочий час. Крім того, директор Богдан Попов провів екскурсію по об'єктам екосанітарії, збору дощової води та організації городу, йдеться у повідомленні.

Довідково:

  • Екологічна дослідницька станція “Глибокі Балики” є першим громадським екологічним центром такого типу в Україні і, можливо, у Східній Європі.
  • Вона обслуговує локальну Ржищівську громаду з метою забезпечення науково обґрунтованої інформації про стан локальних екосистем та навколишнього середовища, їхнього захисту, а також розробки стратегій сталого розвитку громади, що не шкодить місцевому біорізноманіттю. Важливою метою проекту є створення на рівні громади стандартної екологічної служби, такої як поліція, пожежна охорона, бібліотека, лікарня, яка може бути відтворена у інших громадах та локаціях.
  • Ідея станції полягає у тому, щоби вона належала до місцевої громади та підтримувалась нею. Це є наукова резиденція, де можуть перебувати і працювати дослідники та науковці (як академічні так і аматори) з метою створення наукових продуктів, необхідних для забезпечення сталого розвитку в місцевому плануванні, а також захисту біорізноманіття та стійкості екосистем. Практичний досвід, отриманий від діяльності Екологічної Станції “Глибокі Балики” може бути використаний, для того, щоби відтворити подібну станцію десь в іншому місці в світі в якійсь іншій локальній громаді.