Пошук

Екологи скаржаться на керівництво тергромад Обухівського району

Екологи скаржаться на керівництво тергромад Обухівського району

Київська область, Обухівський район. Екологи скаржаться на керівництво тергромад Обухівського району.

Про це йдеться в тг-каналі Обухів First!, передають Хроніки Обухова.

Історично сталося так, що на території сучасного Обухівського району практично не залишилося більш чи менш значимої архітектури.

Більше того, всі ці стародавні млини, церкви, синагоги і школи можна порахувати на пальцях двох рук.

Васильків, Ржищів, трохи Богуслава, йдеться у повідомленні.

Втім, не так багато, з огляду на територію району і відстані між центрами тергромад.

Разом з тим у нас є природа. Недаремно в фізичній основі Обухівського району лежить Київське плато — ерозійна, перерита ярами-балками прибережна смуга Середньої Наддніпрянщини. Втім, і тут все не так просто.

Зокрема, фахівці Київського еколого-культурного центру скаржаться, що половині чиновників Київщини не цікаві рослини, тварини, городища, вали, кургани тощо.

В Обухівському районі на їх думку особливо злостивими по відношеннню до питання збереження природи є:

  • Васильківська міська рада. Одна з найцинічніших рад. Відмовила у заповіданні двох історичних місць – 1000-річного дитинця з ковилою у Василькові та ділянки 1000-річних валів у Василькові з ковилою.
  • Феодосіївська сільська рада. Одна з найбільш антиекологічних рад, притулок жадібних забудовників. Блокує заповідання одразу чотирьох унікальних природних об'єктів, це: балка з ковилою, гору Планерна з ковилою, ділянку берега з орхідеями біля річки Віта у селі Хотів, Змієвий вал із ковилою біля с. Іванковичі.
  • Козинська селищна рада. Одна з найбільш нахабних та антиекологічних рад. Відмовила в заповіданні одразу трьох об'єктів, серед них острови Рославський та Покал на Дніпрі.
Читайте також: