Експерти розповіли, чим поливати помідори для кращого врожаю
18:00 08.05.2023
Експерти розповіли, чим поливати помідори для кращого врожаю
Євгенія Рубан
Євгенія Рубан
Читать на русском

Городникам радять поливати розсаду помідорів розчином курячого посліду для стимулювання росту.

Про це повідомляють “Хроніки Обухова” з посиланням на портал "Земляк".

Для удобрення рекомендують розводити курячий послід з водою у пропорції 2 до 1. Настоювати його три дні. Після цього необхідно розбавити концентрат водою у співвідношенні 1 до 10. Удобрювати треба під корінь.

Зазначається, що під кожен кущ можна вносити чотири склянки золи, попередньо зволоживши ґрунт.

Окрім цього рекомендують використовувати і звичайні добрива, які стимулюють зріст. Наприклад, можна використовувати дріжджові підживлення, та правильний полив. Спочатку цілий тиждень слід зволожувати помідори звичайною водою, а потім тиждень зволожувати помідори з додаванням добрив.

Для того, щоб сформувалося більше зав’язі, потрібно підживити помідори добривами, які містять калій і фосфор. Це можна зробити за допомогою суперфосфату або подвійного суперфосфату, - додають експерти.

Також для поливу можна використовувати розчин з йоду. На 1 літр води потрібно додати 3 краплі йоду. Перемішати, щоб рідина стала одного кольору, залити в пульверизатор. Струмінь слід налаштувати так, щоб при розпилюванні над кущем утворювалася хмара туману. Обробку проводити у вечірні години. Подібна процедура ще й захистить від грибкових захворювань

Погода