Пошук

Фонд допоміг зібратися до школи дітям з інтернату на Обухівщині

Фонд допоміг зібратися до школи дітям з інтернату на Обухівщині

Якщо запитати у будь-якого школяра, яка у нього улюблена пора року, то відповідь буде у всіх однакова - це літо. Адже влітку можна довго спати і, найголовніше, зовсім не потрібно ходити до школи.

І якщо для дітей останні дні літніх канікул - найбезтурботніші, то для їх батьків настає дуже гаряча пора. До початку нового навчального року більшість сімей починають готуватися завчасно, адже одяг, взуття, канцелярські приладдя - це далеко не все, що потрібно для школи. А як бути, якщо дитина перебуває в дитячому будинку?

За даними Київської обласної адміністрації на початок 2020 року в Київській області на первинному обліку перебуває 3438 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 2538 проживають у сім’ях опікунів та піклувальників, 413 – у дитячих будинках сімейного типу та 195 - у прийомних сім’ях. Але діти, які залишилися без піклування батьків відвідують звичайні загальноосвітні школи, де поруч з ними навчаються діти, у яких є кому подбати і підготувати їх до школи. Натомість у перших «День знань» - це справжнє випробування. Адже вони теж хочуть мати найкращі шкільні речі, які турботливо придбають для них дорослі.


І така ситуація повторюється із року в рік, що породжує велику кількість акцій зі сторони благодійних організацій. Акції та волонтерські рухи направлені на підготовку дітей із дитячих будинків та соціально-ребілітаційних центрів до нового навчального року. В такий зворушливий момент життя діти хочуть отримати турботу, особливо це стосується першачків, котрі чекають її від усіх небайдужих. Згідно з дослідженням УНІАН зібрати дитину до школи в 2021 році виллється не менш ніж в 5 000 грн. До цієї суми включено придбання найбільш необхідних речей, таких як одяг і канцтовари першої необхідності. Дитячі будинки намагаються забезпечити дітей всім необхідним, але ми ж розуміємо, що кожна дитина заслуговує на найкраще. Діти зростають швидко і в кожному віці вони потребують фінансової підтримки як в освітній сфері, так і в піклуванні про їх здоров'я.

Фонд TulSun Foundation не є виключенням у цій щорічній традиції, якої організація разом зі своїми партнерами дотримується перед початком кожного нового навчального року. Саме тому початок осені – це гаряча пора для складання списків та придбання шкільних речей, котрі будуть потрібні дітям протягом всього навчального року. Адже будь-яка дія, котра направлена на роз’язання тієї чи іншої проблеми – це вже рішення. Цього року 302 дитини із 5 дитячих будинків на території Київської області, а саме:

  • Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей "ПРОМІНЬ НАДІЇ",
  • Буртівський соціально-реабілітаційний центр «Сонечко»,
  • КЗ КОР «Мостищенська спеціальна школа І-ІІ ступенів»,
  • Фастівський навчально-реабілітаційний центр,
  • КЗ КОР "Трипільський навчально-реабілітаційний центр"

безтурботно розпочали навчальний рік, бо їх шкільні портфелики наповнені всіма необхідними речами.

Читайте також: