Пошук

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає таунхауси в Козині

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає таунхауси в Козині

Київська область, Обухівський район, Козинська тергромада. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб протягом поточного тижня планує продати активи чотирьох банків вартістю 943,75 млн грн.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Укрінформ.

Протягом поточного тижня (22 – 26 серпня 2022) запланований продаж активів чотирьох банків, що ліквідуються, на загальну суму 943,75 млн грн, - йдеться в повідомленні.

Із них на суму 657,23 млн грн виставлено на продаж права вимоги за виданими банками кредитами, а на суму 286,52 млн грн - нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби.

Пропонуються до продажу активи ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» на загальну суму 618,23 млн грн. Серед активів – кількарівневі квартири в таунхаусах у смт. Козин, кредити із комплексами з переробки молока у заставі, кредити, в заставі за якими будівля котельні загальною площею 5,2 тис. кв. м, рамно-кузовний корпус загальною площею 45,7 тис. кв. м, виробничий корпус площею понад 10 тис. кв. м, вантажні автомобілі та запасні частини, виробниче устаткування у Полтавській області.

Також виставляються активи АТ «КБ «Земельний капітал» на загальну суму 312,92 млн грн. Серед активів – приміщення головного офісу банку у Дніпрі; об’єкт незавершеного будівництва – комплекс будівель і споруд заводу з переробки кукурудзи в Черкаській області.

До продажу пропонуються активи АТ «Місто Банк» на загальну суму 12,40 млн грн. Серед активів – дачний будинок разом із земельною ділянкою в Одесі, та ПАТ «Златобанк» на загальну суму 0,2 млн грн. Серед активів – легковий автомобіль Kia Magentis 2009 року випуску.

Читайте також: