Пошук

Голова облради приховав елітну нерухомість на Обухівщині

Голова облради приховав елітну нерухомість на Обухівщині

Мова йде про земельну ділянку площею майже 22 сотих, будинок, гараж та присадибні споруди. Ця нерухомість зареєстрована на дружину голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука — Галину Данильчук.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Рівне Вечірнє.

У жодній із електронних декларацій, які Олександр Данильчук подавав до НАЗК упродовж останніх шести років інформації про нерухомість у Конча-Заспі, а зокрема в елітному селищі Козин на Київщині немає. Однак є вона у відкритих реєстрах Держгеокадастру.

Елітні у пана Данильчука і сусіди: Сергій Льовочкін (голова адміністрації Президента України за часів Януковича), Юлія Льовочкіна (сестра Сергія Льовочкіна, народна депутатка від Партії Регіонів і Опозиційного блоку), Микола Рудьковський (колишній Міністр транспорту та нардеп кількох скликань від Соціалістичної партії Мороза).

- Напевно, Олександр Данильчук, який майже все життя пропрацював на державних посадах, просто забув вказати земельну ділянку вартістю в кілька мільйонів доларів. Так само, як і триповерховий палац у більш ніж 1500 м.кв., два гаражі та прибудинкові споруди на березі річки Козинка, - риторично цікавиться автор.

За його словами така «забудькувасті» голови обласної ради легко пояснюється вартістю цієї нерухомості. В розділі елітної нерухомості ріелтори просять за подібні будинки від 130 мільйонів гривень (5 000 000 $) і до більш ніж 300 000 000 (12 000 000 $). А пояснити для НАЗК звідки такі статки у непростого чиновника завдання не з простих навіть для нього, а тому завжди зручно «забути» про частину свого майна.

Читайте також:
Читайте також: