Голова Обухівської РДА відвідав Українське товариство сліпих

Голова Обухівської РДА відвідав Українське товариство сліпих
10:18 03.12.2021
Голова Обухівської РДА відвідав Українське товариство сліпих

Інвалідність - не перепона для активного життя та успіхів. Але людям з обмеженими можливостями доводиться в рази докладати більше зусиль та наполегливості для досягнення мети.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Обухівську районну державну адміністрацію.

Щороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. З цієї нагоди на запрошення колективу УВП «УТОС» голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр ГОМОН та голова Обухівської райради Антон Карманов завітали на підприємство.

Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба. Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Від щирого серця бажаю людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя. Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!, - зазначив голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон.

Колектив УВП «УТОС» підготував концертну програму, найкращих працівників голова Обухівської РДА Олександр ГОМОН відзначив подяками.

До речі, днями українка Мар'яна Шевчук встановила світовий рекорд та перемогла на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед паралімпійців.