Пошук

Голова сільради на Обухівщині роздавав землю родичам: всього на кілька мільйонів

Голова сільради на Обухівщині роздавав землю родичам: всього на кілька мільйонів

Голову однієї із сільрад на Обухівщині підозрюють у роздачі землі родичам. Всього йдетьмя про втрати держави на суму біля 4,4 мільйонів грв.

Про повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

- Вказаний сільський голова в серпні та вересні 2017 року скликав дві сесії сільської ради, на яких була присутня недостатня кількість депутатів від загального складу, щоб оголосити сесію повноважною... Незважаючи на вказану обставину, підозрюваний голова сільради незаконно відкривав сесії та виносив на розгляд меншості депутатів питання щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення у приватну власність громадянам земельних ділянок на території села, - вказали у прокуратурі.

У зв’язку з чим із комунальної власності села, як зазначається, вибуло земельних ділянок на загальну площу понад 4 га вартістю 4,4 млн грн, які по теперішній час протиправно перебувають у приватній власності.

- Прокурором області сільському голові повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем,.. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, - додали у прокуратурі.

Читайте також: