Пошук

"Головна антикорупціонерка" країни задекларувала земельну ділянку в Обухові

"Головна антикорупціонерка" країни задекларувала земельну ділянку в Обухові

Уряд призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Василівну Новак.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на westnews.

Новоспечена чиновниця має три вищі освіти: юридичну, економічну та історичну.

Раніше працювала на посаді депутата Київської міської ради.

У 2006-2008 рр. була заступницею голови депутатської фракції «УДАР».

Працювала на посаді народного депутата Верховної Ради України VII скликання від партії «УДАР», на посаді народного депутата Верховної Ради України VIII скликання від «Блоку Петра Порошенка».

А у 2015 році балотувалася на посаду Київського міського голови.

З 2005 року Наталія Василівна Новак має почесне звання «Заслужений економіст України».

Згідно податковою декларацією особи, уповноваженої на виконання державних функцій, за 8 місяців 2019 року (з початку року до кінця виконання обов’язків народного депутата України), Наталія Василівна та її родина має у володінні наступну нерухомість:

  • три квартири (33 м2 і дві по 77 м2), два машиномісця, земельну ділянку (318 м 2) та дачний будинок (31м 2) у місті Київ;
  • нежитлове приміщення (85 м2) у смт. Коктебель, Крим;
  • земельну ділянку в м. Обухів, Київської обл. (1000 м2);
  • чотири земельні ділянки в Закарпатській області (217м2, 131м2, 483м2 і 1385м2).

Чоловік нової очільниці НАЗК є засновником та власником двох компаній – приватної деревообробної фірми «АНТАРЕС» та приватного підприємства «Компанія «НЄОН трейдінг», що займається оптовою торгівлею побутовими товарами, зокрема лісоматеріалами.

І на нього зареєстровано два автомобілі марок “Honda CR-V” 2008 року випуску та “Mercedes-Benz 200” 1994 року випуску, пише Zik.

Зареєстровані у 2019 році доходи від заробітної плати, пенсії та відсотків за вкладами родини складають близько 595 тисяч гривень; у минулому році доходи родини склали близько 635 тисяч гривень.

На банківському рахунку пані Новак зберігається 707 євро, а у готівці – 125 тис. доларів США; чоловік очільниці НАЗК задекларував готівкові збереження у розмірі 17 тис. євро.

Працюючи народним депутатом, Наталія Василівна регулярно відвідувала сесії, водночас, обіймаючи посаду заступниці голови комітету ВР з питань державного будівництва та самоврядування, сумлінно відвідувала засідання.

Коментарі