Пошук

Голову Обухівського МЖЦ звинуватили у порушенні професійної етики (відео)

Голову Обухівського МЖЦ звинуватили у порушенні професійної етики (відео)

Керівницю ТОВ МЖЦ і члена Виконкому Обухівської міської ради Л. Воробець звинувачують у порушенні професійної етики.

За словами депутатки ОМР від ЄС Л. Федорченко йдеться про "образи та агресивні висловлювання на адресу громадян", передають Хроніки Обухова з посиланням на її сторінку у Facebook.

Вона розповіла, що "24.02.2021 року о 19:00 годині, відбулася зустріч з мешканцями будинку №154 по вулиці Київська в місті Обухів, щодо питання, яке виноситься на сесію міської ради, а саме: «Про списання з балансу виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області багатоквартирного будинку: № 154 по вулиці Київській в місті Обухові»".

На зборах були присутні мешканці будинку, представники обслуговуючої компанії та члени виконавчого комітету Обухівської міської ради.

На цій зустрічі Воробець Любов Іванівна – член виконавчого комітету Обухівської міської ради, дозволила собі вживати образи та агресивні висловлювання на адресу громадян, які були присутні на цій зустрічі, в тому числі і на адресу Валерия Стрижкова, котра зареєстрована та проживає у вищевказаному будинку та є помічником депутата Обухівської міської ради VIII скликання – Федорченко Людмили Петрівни, відзначила Федорченко.

Така поведінка члена виконкому є неприпустимою, та такою, що принижує честь та гідність громадянина України, суперечить Конституції України, Міжнародній Конвенції з прав людини, Цивільному Кодексу України, Регламенту ради, а також морально-етичним нормам та принципам, додала вона.

Нагадаємо, що раніше, не зважаючи на запевнення керівниці МЖЦ Л. Воробець в Обухові підлеглі їй комунальники продовжували жорстоко труїти вуличних тварин.

Читайте також: