Пошук

Колишнього голову села на Обухівщині підозрюють у підробці документів та розтраті бюджетних коштів

Колишнього голову села на Обухівщині  підозрюють у підробці документів та розтраті бюджетних коштів

Прокурором Київської області повідомлено про підозру колишньому Підгірцівському сільському голові у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч.ч. 2,3,4 ст. 191 КК України.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу прокуратури області.

- Встановлено, що вказана особа, перебуваючи на посаді Підгірцівського сільського голови, будучи службовою особою, діючи від імені органу місцевого самоврядування, діючи з прямим умислом, вчинив службове підроблення та розтрату бюджетних коштів на суму понад 440 тисяч гривень, - йдеться у повідомленні.

  • Так, Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області, в особі сільського голови, у період з 2013 по 2015 роки, укладено ряд договорів із ТОВ «Геоземінвест».
  • У подальшому, достовірно знаючи, що технічні документації із землеустрою за вищевказаними договорами не виготовлені та не передані до сільської ради, підписав 6 актів прийому-передачі виконаних робіт, що стало підставою для перерахування на рахунок ТОВ «Геоземінвест» грошових коштів на загальну суму понад 440 тисяч гривень.
  • Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури.
  • Досудове розслідування триває.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також: