Itea hub
12:15 27.07.2022
Реклама
Itea hub

Itea hub - це мережа популярних коворкінгів, розташованих у найбільших містах країни. Ця мережа заснована для сучасних людей, які йдуть в ногу з часом і зацікавлені в реалізації власних задумів та ідей.

Перелік послуг, що пропонує заклад, оптимально підходять для сучасного ритму роботи. Тут клієнт почувається максимально комфортно, бо не відволікається на сторонні фактори і гарантовано отримує масу переваг для ефективної роботи.

Що таке коворкінг?

Коворкінги в наш час набули неабиякої популярності. Ці вільні простори з комфортним інтер'єром та доступним інтернетом є зручними як для роботи, так і для культурного відпочинку. Тут кожен має змогу реалізувати себе: навчатися, працювати дистанційно, спілкуватись з рідними і друзями. А всі робочі чи навчально-пізнавальні заходи спрямовані на втілення ідей та задумів.

Де знайти затишний коворкінг?

Досить часто люди шукають місце, в якому б можна було і працювати, і відпочивати без зайвої метушні, галасу, щоб реалізувати задумане. Саме під такі параметри ідеально підходить Itea hub. Для того, щоб дізнатись детально про переваги, перейдіть за посиланням https://iteahub.com/. Там ви зрозумієте, що значить "продумано все детально", власне так, щоб відвідувач міг реалізувати себе в повній мірі.

Itea hub пропонує для відвідувачів:

  • оренду комфортних робочих місць;
  • освітні події;
  • оренду оснащених приватних кімнат і локацій;
  • оренда приміщень під івенти.

Чому відвідувачі обирають Itea hub:

  • комфортні умови;
  • вигідні ціни;
  • акційні пропозиції для новачків.

При замовленні послуг клієнт отримує:

  • закріплене робоче місце;
  • не закріплене робоче місце;
  • приватну кімнату.

Замовивши будь-який тариф, клієнт гарантовано отримує: швидкісний безперебійний доступ до мережі Інтернет, відвідування подій зі знижкою, чай, каву, печиво, допомогу адмін-команди, відвідування подій зі знижкою, 20 сторінок друку в день, бронювання мітинг руму.

Діючі ціни та тарифи

Забронювати кімнату чи робоче місце має можливість кожен охочий. Бронювання можливе як на весь місяць, так і на годину чи день, все залежить від побажань клієнта.

Ціна за 1 день має такі тарифи: 300 грн, а ціна за годину - 80 грн, де кожна наступна коштує по 40 грн. Ціна за місяці - 2600 грн. Це вартість оренди робочих місць у коворкінгу за не закріплене робоче місце. Закріплене робоче місце клієнт має можливість замовити не менше ніж на 1 місяць і коштує ця послуга 3200 грн. забронювати робочу кімнату можна не менше ніж на 1 місяць, вартість якої 3600 грн.

Відвідавши сайт, кожен охочий може оцінити переваги та в сучасний інтер'єр коворкінгу, де зі смаком поєднано мінімалістичний стиль та вишуканість, що гармонійно вписується у вимоги сучасної людини.

Погода