Їх убила Росія: в мережі розповіли про всіх загиблих у Ржищеві

Їх убила Росія: в мережі розповіли про всіх загиблих у Ржищеві
11:52 27.03.2023
Їх убила Росія: в мережі розповіли про всіх загиблих у Ржищеві

Ржищів: студент, працівниці гуртожитку, водій швидкої, пакувальниця, машиніст. Їх росіяни убили 22 березня, атакувавши місцевий гуртожиток та ліцей.

Про це йдеться на сторінці "Їх убила Росія", передають Хроніки Обухова.

Хтось з них народився на Донбасі, хтось втікав від війни з Луганська, хтось тільки починав жити, хтось виховував малих діток… Але серед ночі росіяни вчергове вирішили убити невинних,- йдеться у повідомленні.

  • ТАРАН Роман Олександрович, студент 3 курсу Ржищівського професійного ліцею, житель села Шандра Миронівської тергромади
  • БЕРДЮГІНА Тетяна Онуфріївна, переселенка з м. Луганськ (з 2014 року), пакувальниця заводу «Новопак», залишився 20-річний син.
  • ГОРГУЛЬ Олександр Миколайович, 36 років (6.10.1986 р.н.), уродженець м. Єнакієве Донецької області. Працював машиністом ДВА на Трипільському пакувальному комбінаті. Залишилась дружина та 11-річного син, які зараз в лікарні у важкому стані.
  • МЕДВЕДЕНКО Сергій Сергійович, 38 років (16.07.1984 р.н.); водій бригади екстреної медичної допомоги у КНП КОР "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Проживав із родиною в Кагарлику. Сергій із бригадою медиків приїхав у Ржищів рятувати постраждалих від ударів дронами, але загинув під час повторної атаки на місто. Без батька залишились син 14 років та донька 10 років.
  • НЕТРЕБА Наталія Анатоліївна, працювала черговою по гуртожитку ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».
  • ПІПЧЕНКО Наталія Миколаївна, працювала черговою по гуртожитку ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

Всього внаслідок нічної атаки "Шахідами" відомо про 9 загиблих.

Погода