Пошук

Ілон Маск почав продавати супутниковий інтернет через App Store

Ілон Маск почав продавати супутниковий інтернет через App Store

Компанія Ілона Маска SpaceX запустила бета-тестування супутникового інтернету Starlink та додала мобільний застосунок в Apple App Store.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

Про що йдеться?

  • Як повідомив один із тестувальників, під час тестування інтернет Starlink працюватиме зі швидкістю 50 Мбіт/сек. Затримку прогнозують на рівні 20-40 мс, а до літа 2021 року вона має знизитися до 16-19 мс.
  • Комплект обладнання – фазована антенна решітка, триніжок та Wi-Fi-роутер – коштуватиме бета-тестерам 499 доларів (це понад 14,2 тисячі гривень у перерахунку). Вартість підписки на місяць – 99 доларів (приблизно 2,8 тисячі гривень).
  • Мобільний застосунок призначено для простого та зручного налаштування підключення до мережі Starlink, а також для тестування швидкості та усунення проблем із підключенням.

Зараз на орбіті перебуває 893 супутників Starlink. Задум Ілона Маска полягає в тому, аби охопити широкосмуговим доступом до інтернету якомога більшу поверхню Землі.

Поки що невідомо, як надалі формуватиметься ціна користування інтернетом Starlink і для якого прошарку землян він буде доступним.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: