Пошук

Імена юних мешканців Обухівщини з'явились у книзі «Майбутнє Київщини – талановиті діти»

Імена юних мешканців Обухівщини з'явились у книзі «Майбутнє Київщини – талановиті діти»

Історії обдарованих дітей Козинської ТГ надруковані у книзі «Майбутнє Київщини – талановиті діти».

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Козинська селищна рада Обухівського району Київської області".

Тут представлені досягнення і перемоги вихованців секції з карате Kyokyshin Kan Козинської ТГ, яку тренує Руслан Царенок.

  1. Чеховський Дмитро - срібний призер чемпіонату України 2021 з кіокушин карате, володар 9 кю, учасник Всеукраїнського відкритого кубку співдружності з контактного карате, та учасник VIII Спарингового та Куміте марафонів. Цікавиться математикою та природничими науками.
  2. Бевз Кирило займається карате та плаванням. Активний учасник різноманітних олімпіад зі шкільних предметів. Має здобутки і в перших пробах пера: посів І місце на Всеукраїнському конкурсі «Вірш у кадрі». Відвідує вокальний ансамбль «Мрія» (керівник Ольга Перепелиця), задіяний у святкових виставах і концертах.
  3. Кирик Валерія - переможниця різноманітних конкурсів та олімпіад зі шкільних предметів, призерка Міжнародних природничих інтерактивних конкурсів. Дівчинка вдало поєднує навчання зі спортом. Вона активно займається східними єдиноборствами та має 9 кю. Вона золота призерка змагань «Гран-прі Новачки» у своїй віковій категорії.
Читайте також: