Пошук

Індія образилась: Україна може залишитись без вакцин від Covid-19

Індія може припинити постачати вакцину CoviShield в Україну. Причина - дискредитація виробника в Україні.

Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький.

Він заявив, що постачання наступної партії вакцин з Індії може бути відкладено на невизначений період.

Причиною цього стала інформаційна кампанія проти вакцини CoviShield. За його словами, українське МЗС отримало лист від посольства Індії про неприпустимість дискредитаційних заяв щодо індійського виробника.

Україна законтрактувала 1,5 мільйона доз вакцини виробництва Індії. Але для виробника не проблема передати цю партію іншим замовникам. Попит на вакцини в світі значно перевищує можливості виробництва, - йдеться в повідомленні.

Радуцький нагадав, що цю вакцину вже поставляли в Канаду, Великобританію і Бразилію, а президент Зеленський доручив МЗС та міністра охорони здоров'я Степанову прискорити поставку вакцини.

Також Радуцький повідомив, кому вигідна дискредитація вакцини CoviShield.

На зрив співпраці з Індією працювали як одіозні проросійські політики, так і псевдопатріотичні політичні лідери, які роблять все для повернення до влади на тлі дестабілізації країни. Всі ми пам'ятаємо ганебну заяву одного з таких діячів, яку він зробив під час засідання погоджувальної ради ВРУ. Це була свідома цинічна гра на зрив поставок вакцин і блокування кампанії по вакцинації. Ця людина прирекла на загибель тисячі українців заради задоволення власних політичних амбіцій, - додав Радуцький.

Читайте також: