09:17 13.01.2023
Реклама

Останнім часом в Україні досить популярним став інтернет-аукціонний майданчик Prozoro. Дім, машину чи іншу річ можна купити швидко, легко та без додаткових витрат. На публічних торгах держава заробила понад 21 млрд грн і загальна сума продовжує зростати. Скориставшись Prozoro, придбання нового або вживаного автомобіля не може стати простіше. Для продажу, будь ласка, зареєструйтеся на майданчику E-Tender і переконайтеся самі!

Система продажів автомобілів через ProZorro

Ми покладаємось на транспортні засоби майже в кожному аспекті нашого повсякденного життя, від доїзду на роботу та з роботи та виконання доручень до перевезення наших сімей у відпустку та перевезення наших речей на великі відстані.

Ви можете заощадити купу грошей, оптимізувавши власну діяльність і купивши практичні автомобілі через закупівлі прозоро. Купуючи автомобіль через Прозоро, ви можете значно заощадити, а якість представлених тут автомобілів не поступається автосалонним моделям.

У категорії «Автомобілі» на Прозоро доступні:

  • транспортні засоби радянської та пострадянської епохи, а також інших класів і років випуску легкових автомобілів і мікроавтобусів;
  • вантажівки різної тоннажності;
  • мікроавтобуси та автобуси для пасажирів;
  • спеціалізований транспорт;
  • тракторні причепи, підвіси, сільгосптехніка та багато інших.

Найдешевший доступний автомобіль на Прозоро може коштувати близько 15 тис. грн. Це пов’язано з тим, що окрім майже новеньких екземплярів, державний аукціон автомобілів часто продає вже зламані автомобілі, які потім викуповують та розбирають СТО на запчастини.

Інструкція з купівлі автомобіля Прозоро

Завдяки запровадженій у 2016 році системі «Прозорро.Продажі» держава змогла успішно реалізувати активи (порожні будівлі, меблі, автомобілі), які роками простоювали. Це призвело до збільшення доходів обох державного та місцевих бюджетів. Його основним обов’язком було проведення публічних аукціонів усіх державних активів.

Як працюють онлайн-автоаукціони Прозоро за принципами 21 століття? Відвертість, чесність і справедливе ставлення до всіх роблять продаж доступний для кожного.

Слідкуйте за аукціонами «Прозоро» з продажу державтомобілів на сайті E-Tender. Сьогодні продавати онлайн може кожен – громадські активісти, волонтери, представники преси чи звичайні громадяни. Оскільки будь-які правопорушення миттєво документуються, а винні притягуються до відповідальності, цей винахід став стримуючим фактором для корумпованої влади.

Фахівці E-Tender готові відповісти на всі Ваші запитання; спеціалізований менеджер подбає про те, щоб ваша заявка була заповнена належним чином, запланує проведення автоаукціонів у відповідний час і поділиться з вами іншими комерційними секретами. Відвідайте https://e-tender.ua/, щоб зареєструватися, обирайте цікаві аукціони, робіть ставки та досягайте успіху.