Пошук

Юні мешканці Обухівщини перемогли на Міжнародному конкурсі

Юні мешканці Обухівщини перемогли на Міжнародному конкурсі

Учні Козинської школи мистецтв Іван Іванко і Артем Осадчий стали переможцями дистанційного міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв "MERRY CHRISTMAS". Конкурс складався з двох турів.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Козинська селищна рада Обухівського району Київської області".

Діти навчаються у класі гітари в педагога Наталії Дмитрівни Назарчук. До конкурсу учні готувалися ретельно, вивчали п’єси та записували їх на відео. Артем Осадчий підготував українську народну пісню "Ой на горі та й женці жнуть" в обробці Ю. Шинкаренка, а Іван Іванко - "Іспанський народний танець" Й.Мерц.

Творчі турніри - це особливий вид мистецької діяльності, який потребує ретельної підготовки, наполегливості і великого бажання перемагати. Учні-виконавці знають як буває непросто на камеру виконати твір. Доводиться робити велику кількість дублів і атмосфера та обстановка в цьому процесі дуже важлива. Але яка насолода приходить тоді, коли твої старання оцінює поважне журі міжнародного дистанційного конкурсу або просто твоє виконання подобається глядачам у соцмережах, - зазначила Наталія Дмитрівна.

За підсумками конкурсу Артем Осадчий отримав ІІ премію в середній віковій категорії, а Іван Іванко став володарем - І премії в старшій віковій категорії.

Читайте також: