Пошук

Юні мешканці Обухівщини здобули перемогу на Міжнародному фестивалі

Юні мешканці Обухівщини здобули перемогу на Міжнародному фестивалі

Учні Козинської школи мистецтв посіли призові місця на Міжнародному канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості "Торонто 2021".

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Козинська селищна рада Обухівського району Київської області".

Карасьова Валентина та Думітро Софія змагались у номінації академічний вокал ( викладач вокалу - Бойко Богдана Миколаївна, концертмейстер - Дворянин Людмила Вікторівна) та Іванко Анна у номінації інструментальний жанр ( викладач фортепіано - Дворянин Людмила Вікторівна).

Наставниця і вчитель Богдана Миколаївна зазначила, що їй особливо приємно відзначити двох дебютантів, які з першого разу взяли такий високий мистецький олімп у номінації академічний вокал - це Карасьов Валерій - II премія, та Ракхеджа Аріана, яка виступала вперше, але настільки переконливо, що міжнародне жюрі присудило юній артистці також II премію.

Дівчата гідно представили Козинську школу мистецтв на такому престижному конкурсі, та вибороли I премії у своїх вікових категоріях. Щиро дякуємо батькам наших переможців за моральну та матеріальну підтримку конкурсантів - без вас цього дива не сталось би, - подякували педагоги.

Читайте також:

Коментарі