Пошук

Ізраїльська медицина в Україні: куди звертатись

Ізраїльська медицина в Україні: куди звертатись
PR Публікація розміщена на правах реклами

Коли з важкою хворобою стикається близька людина, ми готові зробити все, аби перемогти недуг. І тут ключову роль відіграє лікар. Саме на нього як на бога сподіваються як хворі, та і їх родичі, друзі тощо.

Якість державної медицини в Україні, на жаль, залишає бажати кращого. І причин тут декілька. Основна – брак фінансування, адже гроші на лікарні та поліклініки в нашій країні виділяються за залишковим принципом. Також лікарі в переважній більшості навчалися та починали кар'єру в радянські часи, коли не думали про комфорт пацієнта і сервіс в медичних закладах. Недивно, що ні про якісну профілактику чи лікування, ні про комфорт для пацієнта не йдеться. Пацієнт і його родичі стикаються з необхідністю давати хабарі, щоб потрапити у лікарню та на операцію, з оплатою ліків за свій кошт, палатами на 4–5 осіб і незадоволеним життям медичним персоналом.

Ізраїльська медицина – одна з найкращих у світі. Система діагностики знаходиться на високому рівні. Ізраїльскі лікарі відомі якісним лікуванням онкологічних захворювань, а саме великим відсотком виживання та виліковування цієї страшної хвороби. Інноваційні технології, унікальні методики та досвідчені лікарі – ось декілька складових рецепта.

Відтепер, щоб отримати якісне лікування онкології, необов’язково їхати до Ізраїлю. Достатньо звернутися у LISOD.

Операції

Сьогодні більше ніж 99% гінекологічних, урологічних, абдомінальних операцій виконуються в LISOD лапароскопічно. У чому сутність такого методу? Замість великого розрізу хірург робить лише декілька проколів, через які вводить необхідні інструменти, контролюючи процес за допомогою камери. Це найсучасніший метод. Відсутність рубців, необхідності тривалої госпіталізації та складного постопераційного періоду – основні переваги. Адже після лапароскопічної операції пацієнт може йти додому вже на наступний день.

Підготовка до операції залежить від її виду та включає відмову від їжі та води за декілька годин до операції, проведення аналізів і кардіограми, іноді – підготовку кишечника спеціальними препаратами. Також людині потрібно повідомити, які ліки вона вживає; якими хворобами хворіла; чи були вже операції; попередити про вагітність.

Чому Lisod

Власне кажучи, йдеться, насамперед про переваги, котрі надає ця клініка.

Серед переваг Lisod такі як:

  • Сучасне обладнання

  • Лише досвідчений кваліфікований медичний персонал

  • Жорсткий контроль якості обслуговування

  • Досвід роботи понад 10 років

  • Максимально щадні лапараскопічні операції.

Читайте також: