Пошук

Кагарлик допоміг з евакуацією цивільних із зони бойових дій

Кагарлик допоміг з евакуацією цивільних із зони бойових дій

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 17 березня провів розширене засідання оперативного штабу.

Про це йдеться у повідомленні місцевої мерії, передають Хроніки Обухова.

На його початку присутні хвилиною мовчання вшанувалаи пам’ять про українців, загиблих у розв’язаній московитами війні. Відсьогодні щоранку по всій України о 09:00 вшановуватимуть пам'ять жертв російсько-української війни – відповідний указ учора підписав Президент України Володимир Зеленський, йдеться у повідомленні.

У ході засідання було відзначено: протягом півтори доби тривання комендантської години на теренах громади надзвичайних ситуацій не виникало. Були, щоправда, нечисленні місцеві порушники заборон комендантської години, а в Ставах сталося займання сухої трави, яке було ліквідовано місцевими мешканцями, за що їм дякує пожежно-рятувальна служба.

У громаді в цілому обстановка стабільна, населення і територіальна оборона забезпечені необхідним, підприємства критичної інфраструктури функціонують у робочому режимі. У пристоличну зону знову виїхали автобуси для участі в евакуації цивільних із зони бойових дій, розповіли у прес-службі.

Актуальною залишається проблема ненадходжень до місцевого бюджету.

Із позитивних новин - місцеві аграрії розпочали весняно-польові роботи.

Читайте також: