Пошук

Кагарлицька влада поспілкувалася з керівництвом французського міста

Кагарлицька влада поспілкувалася з керівництвом французського  міста

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. У Кагарлицькій міській раді відбулася онлайн-зустріч із керівництвом муніципалітету міста Лібурн (Франція) на чолі з мером Філіппом Буіссоном.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посилання на місцеву раду.

Кагарличчину представляли міський голова Олександр Панюта, заступники міського голови Ігор Будюк та Іван Семцов, начальник відділу економіки та інвестицій Олена Вовк та головний спеціаліст цього відділу Оксана Федорченко та журналісти місцевих ЗМІ, йдеться у повідомленні.

За посередництва менеджерів Програми «Мости довіри» відбувся продуктивний діалог, у ході якого після взаємообміну презентаціями, які представили Філіпп Буіссон та Олександр Панюта, було досягнуто домовленості про майбутній візит у Кагарлик мера міста Лібурн на чолі з делегацією для надання необхідної гуманітарної допомоги нашій громаді, у тому числі для потреб внутрішньо переміщених осіб та міських служб, які утримують критичну інфраструктуру.

Це буде для початку, а в перспективі – буде укладено Меморандум про тривалу плідну співпрацю в різних галузях, яка, сподіваємося, принесе обопільну користь, зауважиди у мерії.

Читайте також: