Пошук

Кандидат в депутати по Обухову заступився за одіозного соратника Януковича: каже, винні студенти

Кандидат в депутати по Обухову заступився за одіозного соратника Януковича: каже, винні студенти

Кандидат в народні депутати по 94 округу О. Дубинський заступився за одіозного соратника В. Януковича, колишнього заступника голови його адміністрації, А. Портнова.

Причина - незадоволення студентів університета ім. Т. Г. Шевченка відновленням екс-регіонала на посаді.

Про це пише Дмитро Качура у своєму блозі на "Моїй Київщині".

- Колишні колеги Портнова та політичні соратники колись детально розповідали мені про юридичний хист даного персонажу. Коротко: «Недоучка-самоучка. Як кожна людина без академічної освіти – звик підлаштовувати законодавство і всю юридичну систему під себе. Фактично він не юрист, а «рєшало» і маніпулятор», - відзначив він.

Зараз кандидат в депутати по округу №94 (Обухів, Васильків) Олександр Дубінський з завзяттям, гідним кращого застосування, почав розповідати про поганих студентів Національного університету ім.Т.Шевченка, які виступили проти відновлення в цьому виші одіозного екс-заступника голови АП часів Януковича. Мовляв, тому у нас і юристи такі «х..йові», бо, бачте, не хочуть повернення Портнова.

- Зрозуміло, що Дубінський виступає за Портнова, бо його так, вочевидь, попросив його роботодавець Ігор Коломойський. Все дуже прозаїчно. Але варто говорити відверто: «ху..ві», за визначенням журналіста-кандидата з «плюсів», у нас юристи на кшталт Портнова та його «достойних» учнів-рєшал. P.S. Пост не на підтримку Кононенка (чур мене чур), але особисто в парі Дубінський-Кононенко навіть не знаю, хто гірший, - додав він.

Читайте також:

Коментарі