Пошук

Кандидатом на мера Києва від "Батьківщини" стане житель Обухівщини

Кандидатом на мера Києва від "Батьківщини" стане житель Обухівщини

Кандидатом в мери Києва від партії Юлії Тимошенко став ексміністр з питань житлово-комунального господарства, котрий проживає в Обухівському районі.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Київ.Коментарі.

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" обрало свого кандидата на пост мера Києва. Ним став ексміністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко 8 серпня на прямій трансляції в Facebook.

Тимошенко заявила, що ВО "Батьківщина" йде на місцеві вибори. По всій країні політсила планує висувати близько 40000 кандидатів на посади мерів і голів громад. А в мери Києва від "Батьківщини" йде Олексій Кучеренко.

Ця людина працювала на Київ постійно. Він боровся, щоб тарифи для всіх українців були справедливими. Це людина, професіоналізм якого не викликає у мене жодного сумніву, - сказала лідер "Батьківщини".

Довідково:

  • Кучеренко народився в 1961 році у Вінниці.
  • Пройшов до парламенту за списком "Батьківщини" під номером 18. У 2007-2010 роках він працював в уряді Тимошенко міністром з питань житлово-комунального господарства України.
  • Кучеренко є головою громадської організації "Спілка власників житла України", також він - фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в смт Козин Київської області.
Читайте також: