Пошук

Карантин і "страшилки": "коронавірус атакує Обухівщину"

Карантин і "страшилки": "коронавірус атакує Обухівщину"

Станом на 25 березня вже 13 жителів елітної Конча-Заспи під Києвом заразилися коронавірусом. Крім народного депутата Сергія Шахова та його дружини, а також судді Вікторії Джарти, небезпечну інфекцію підхопили і декілька бізнесменів, які проживають у котеджних селищах Обухівського району.

В цьому переканані в редакції Обозревателя, але, місцями, твердження схожі на фейк і "страшилку", передають Хроніки Обухова.

Як стало відомо OBOZREVATEL, 24 березня до лікарів звернувся 50-річний Олександр Желтан, який проживає в Козині. Желтан займається бізнесом, він власник десятка компаній. У 2008 році людина з таким прізвищем фігурувала в скандалі, пов'язаному з відведенням земельної ділянки в центрі транспортної розв'язки в Голосіївському районі Києва для будівництва станції техобслуговування.

- Також, за словами нашого джерела, коронавірус виявили і у 52-річної рестораторки Раїси Манжоли. Раніше вона була співзасновницею компанії з виробництва енергії, але покинула її, - йдеться у тексті.

Перед цим коронавірус був виявлений і у 19-річної Софії Поліщук. Вона проживає за тією ж адресою в Конча-Заспі, що і громадянин РФ, бізнесмен Армен Мелікян, засновник "Андрушівського масложирзаводу". Принаймні точно така адреса вказана у нього як у бенефіціара "Групи компаній Альянс".

Читайте також:
Читайте також: