Карантин на Обухівщині: поліцейські перевірили заклади харчування

Карантин на Обухівщині: поліцейські перевірили заклади харчування
11:06 04.11.2021

Правоохоронці спільно із представниками Держпродспоживслужби та представниками органів місцевого самоврядування проінспектували магазини та кафе, які розташовані на Старообухівській трасі, на дотримання карантинних обмежень та наявність COVID-документації.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Обухівське районне управління поліції".

Повідомляється, що під час перевірки правопорушень не було виявлено. Усі працівники та відвідувачі мали при собі відповідні документи.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 поліція наголошує на дотриманні правил карантину та відповідальність за їх порушення. Невиконання вимог частини першої ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення поліцейські тягне за собою штраф від 17 до 32 тисяч гривень, у відношенні посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення щодо накладання штрафу приймає суд, - йдеться в повідомленні.

З початку введення «червоного» рівня правоохоронцями Обухівського районного управління поліції складено десять постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП відносно осіб, які перебували у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот. У цьому випадку передбачено від 170 до 255 гривень штрафу.

Топ за тиждень

Останні новини