Карантин не завада - маски не потрібні: адепт "русского мира" відкрив в Обухові чергову церкву

Карантин не завада - маски не потрібні: адепт "русского мира"  відкрив в Обухові чергову церкву
10:56 26.03.2020

Архієпископ Обухівський і вікарій Київської єпарїії РПЦ (в Україні - "УПЦ МП") Іона Черепанов освятив в Обухові купола і хрести на новій церкві.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

Кафедральный град Обухов.

Купола на соборе установлены!

Благодарю за труды благочинного Обуховского викариатства, протоиерея Андрея Брегу, зауважив він.

На відео, котре розміщено на його ж сторінці видно, що присутні легковажать як власне карантином, так і банальною гігієною (маски) під час нього.

А де ж маски.Чи це їх не стосується

Для кого карантин??? Тим більше московський патріархат. Держава обслуговує церкву окупанта.

Це здоров'я нації!!!!!хворі на голову люди!!!

Они по ходу ещё там и короновирус изгоняли))) вот и подтверждение того, что религия лишает людей самого главного, возможности мыслить, коментують подію в обухівських мережах.

Довідково:

Архієпископ Іо́на (також Йо́на, в миру Черепанов Максим Олександрович; 29 грудня 1971) — архієрей Української православної церкви (Московського патріархату) з 2011 року, єпископ[з 2017р.архієпископ] Обухівський, вікарій Київської митрополії. З 1999 року — намісник Троїцького Іонинського монастиря в Києві. З 2010 року — голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді.

Архієпископ Іона відомий також своїм знайомством з колишнім діячем проросійського козацтва Олексієм Селівановим, колишнім керівником гуманітарного управління Міністерства оборони України в останні місяці президентства Віктора Януковича (у подальшому - бойовиком Л/ДНР). Владика Іона відомий своєю ненавистю та зневагою до Православної Церкви України, про що свідчать дописи на його сторінці в мережі "фейсбук". Разом з митрополитами РПЦ в Україні Онуфрієм та Антонієм відмовився вставати на знак вшанування загиблих в АТО українських воїнів у Верховній Раді (2015 р.)

Відмічений в українофобії.

Топ за тиждень

Останні новини