Пошук

"Картонажка" підтвердила відсутність податкового боргу

"Картонажка" підтвердила відсутність податкового боргу

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. "Картонажка" підтвердила відсутність податкового боргу.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку підприємства в мережі.

В багатьох інтернет виданнях шириться інформація щодо відкриття кримінального провадження проти Київського КПК начебто за ухилення від сплати податків. Київський КПК неодноразово наголошував, що сплачує податки відповідально і в повному обсязі до бюджетів всіх рівнів і не має податкових заборгованостей. Для підтвердження даної інформації наводимо довідку державної податкової служби, йдеться у повідомленні.

Основним принципом роботи ПрАТ «Київський КПК» завжди було дотримання законодавства України та виконання своїх зобов’язань перед партнерами і державними установами, відповідно і тепер ми плануємо оскаржувати існуючі рішення правоохоронних органів та відстоювати свою позицію на законодавчому рівні.

Для довідки:

  • Київський КПК у 2021 році сплатив понад 930 млн грн. податків, а з початку 2022 року – більше 600 млн грн. За 10 років (2012-2021 рр.) підприємство сплатило до державного бюджету понад 5,4 млрд грн., з яких понад 1,5 млрд грн. було сплачено в місцевий бюджет.
  • Підприємство є одним з найбільших платників податків в Київській області, про що має відповідні багаторічні відзнаки. Зокрема, Київський КПК був визнаний переможцем загальнонаціонального конкурсу «Сумлінний платник податків року» 8 разів: у 2005 –2007, 2012, 2017 – 2020 роках в категорії найбільших підприємств.
"Картонажка" підтвердила відсутність податкового боргу
"Картонажка" підтвердила відсутність податкового боргу
Читайте також: