Пошук

Хлопець з Обухова має шкіру «метелика» та потребує допомоги

Хлопець з Обухова має шкіру «метелика» та потребує допомоги

19-річний Рустам Тимошенко з Обухова має рідкісне генетичне захворювання - бульозний епідермоліз. Його шкіра надтонка та весь час вкрита ранами.

У хлопця пошкоджено 70% шкіри, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на ТСН.

Моя шкіра дуже тонка і від будь-якого падіння, торкання, тертя, вона відшаровується з утворенням пухирів, які дуже довго заживають. Рани по всьому тілі, виглядають, як опіки другого ступеня. Це величезний щоденний біль! Сонце, їжа, купання... – біль, - розповідає про своє життя юнак.

До всього ж є рани не лише ззовні, але і на внутрішніх органах. Вилікувати таке захворювання поки неможливо, але є спеціальний догляд, завдяки якому юнак може жити і боротись далі.

На всі ці пов’язки, мазі, харчування - витрачається величезна кількість грошей. Без цих медикаментів моє тіло просто гниє, - додає Рустам.

Хвороба посприяла до всього руйнуванню зубів юнака і нещодавно лікарі були змушені видалити йому всі зуби.

Зараз хлопець не може їсти нормальну тверду їжу та йому доводиться їсти все перетерте. Стоматологи зазвичай не беруться надавати допомогу через ризик завдати ще більшої шкоди. Але є приватна клініка, яка погодилась пролікувати зуби Рустама та поставити імпланти. Але лікування коштує 120 тисяч грн і для сім’ї хлопця - ця сума непідйомна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4393 1346 4301

Тимошенко Рустам Романович

Читайте також: