Пошук

Хобі майбутнього - розробка ігор: про Unicore в Обухові

Хобі майбутнього - розробка ігор: про  Unicore в Обухові

Ідеальним рецептом розвитку дитини є заповнення її дозвілля такими хобі, що будуть розвивати у майбутнього успішного дорослого з усіх сторін.

Отже, спорт+інтелект = успіх. І у нашому місті вже є безліч гуртків для розвитку дитини. Постає наступне питання: чи можна перетворити хобі на пристрасть усього життя? Адже, який відсоток пристрасних футболістів перейдуть у вищу лігу? Або скільки дітей після музичної школи підуть у професійне училище? А що робити тим, хто провів десятки годин у GTA чи досяг немалих успіхів на щаблях змагань у Fortnite? На останнє питання ми маємо відповідь - йти до школи розробки ігор Unicore. І сьогодні ви дізнаєтесь про неї трохи більше.

Хобі майбутнього - розробка ігор: про  Unicore в Обухові
Хобі майбутнього - розробка ігор: про Unicore в Обухові

Створення Unicore почалась з ідеї зробити свій внесок в розвиток освіти у сфері розробці ігор України, адже цей напрямок має величезний потенціал в сфері IT. Провідні компанії світу запрошують на роботу до себе багатьох українських талановитих розробників. А навчальних закладів, що професійно та ґрунтовно підходять до навчального процесу у цій сфері бракує (хоча у світі є спеціальні коледжі та навіть університети з цього фаху). Ми поміркували та вирішили розпочати з школи розробки ігор поки що у форматі авторських курсів.

Спочатку орієнтир був на дорослу аудиторію, але як часто буває при розвитку проекту, з’явився новий вектор розвитку – курси для джуніорів. Основні напрямки навчання: програмування, дизайн, відеоблогінг. Вік, з якого можна розпочати вчитися у нас - 5 років. Дуже важливо якомога раніше помітити у Вашій дитині генія програмування та сприяти його подальшому розвитку. Ми створили такі програми навчання, в якому враховано вікові особливості, актуальність матеріалу та цікавість. Ми завжди кажемо, що ми не викладачі і не педагоги, а ментори. Ми не даємо готове рішення – ми розвиваємо, допомагаємо прийти до цілі, але при цьому навчитись використовувати власні ідеї та здобуті знання. В школі Unicore дитина не працює для сертифіката чи заповнення вільного часу. Вона формує мотивацію у розвитку, а ми допомагаємо їй у цьому.

Хобі майбутнього - розробка ігор: про  Unicore в Обухові
Хобі майбутнього - розробка ігор: про Unicore в Обухові

В нашій школі дитина знайде друзів за інтересами, адже перед початком навчання всі проходять майже годинне інтерв’ю. Ми цікавимось інтересами дитини, її задатками. Тому всі наші групи сформовані дуже гармонійно. Навіть після першого заняття всі діти почувають себе максимально комфортно. Діти об’єднуються у роботі над проектами, розвиваючи при цьому комунікативні навички.

З іншого боку, кожен учень може зануритись в себе та працювати самостійно, у чому допомагає атмосфера: можна надіти навушники, увімкнути улюблену музику та зарядитися на завдання, яке дав викладач, й реалізувати свої найяскравіші ідеї. Доречі, не тільки у навчальний час: коли школа відкрита, наші учні можуть приходити та займатися самостійно над проектами.

Далі буде...

Хобі майбутнього - розробка ігор: про  Unicore в Обухові
Хобі майбутнього - розробка ігор: про Unicore в Обухові

Наприкінці даю бліц з 4х найпопулярніших запитань та відповідей на них:

Як Вас знайти? - Зупинка “Школа”, навпроти “ПриватБанку”, у будівлі, де на 1му поверсі магазин “Ярослав”, а ми - на 3му.

Скільки коштує курс? - Залежить від напрямку та формату навчання. Вся інформація про нашу школу та курси є на нашому сайті та наших сторінках в соціальних мережах. Ми не ховаємо ціни та не пишемо “відповіли в дірект” - інформація доступна постійно і для всіх:)

З якого курсу краще почати? - Перед початком навчання всі проходять майже годинне інтерв’ю, де ми підбираємо найкращий напрямок для старту.

Що моя дитина отримує після Ваших курсів? - Відповідь неоднозначна. Щонайменше - розбереться з функціоналом нової програми. Навчиться логічно мислити та працювати у команді. А щонайбільше - знайде справу свого життя, а у майбутньому перевершить досягнення Ілона Маска, що колись теж починав з розробки ігор.

Спробуйте вже зараз зробити хобі своєї дитини великим внеском у її майбутнє!

На цьому все, тепер справа за Вами - записатися на інтерв'ю, або дочекатися на мою наступну статтю! У коментарях можете залишити захопливий відгук, або ж ідею для наступного допису.

P.S. Unicore - то не помилка у слові Unicorn, то так задумано :)