Пошук

Хрестик – прикраса на все життя

Хрестик – прикраса на все життя
PR Публікація розміщена на правах реклами

Хрестик вважається не просто прикрасою, він несе в собi символ віри. Як правило, його дарують на хрещення у ранньому віці та слід носити все життя. Як правильно вибрати хрестик за призначенням і не помилитись у виборі — про це далі докладно.

Асортимент сучасних хрестиків досить широкий та різноманітний. Це дає можливість підібрати варіант, що підходить за всіма параметрами. Проте фахівці ювелірної компанії Укрзолото рекомендують визначитися з його призначенням — хрест як декоративний елемент або символ релігії. Наступні поради допоможуть розібратися в цьому питанні — вибрати хрестики https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/khrestyky/ буде легко та просто.

Як зробити правильний вибір?

Найперше, на що потрібно звернути увагу — відповідність виробу тієї чи іншої релігії, а саме: православний чи католицький. Серед основних відмінностей:

  1. Форма. Хрести православної віри мають шести та восьмикінцеву форму. Католицькі — із двох перекладин.
  2. Гравіювання. Православна церква використовує написи І.Н.Ц.І. та «Врятуй та Збережи». Католицька ж, у свою чергу, не має написів взагалі.
  3. Розташування ніг. На православному хресті у Ісуса ноги розташовані рівно, на католицькому — схрещені.

Якщо порівняти обидва види між собою, знаючи основні відмінності, важко помітити різницю.

Хрестик – прикраса на все життя
Хрестик – прикраса на все життя

Матеріал прикраси

Особливих правил виготовлення даного виду прикраси немає. Хрестики можуть виготовлятися абсолютно з будь-якого матеріалу, наприклад: платина, золото, срібло і навіть дерево. Найкращий варіант — срібний хрестик, оскільки він гіпоалергенний і на нього доступна ціна. Якщо хрестик прикрашений камінням або іншим декором, його вартість може змінюватись. Золото — не менш практичний в експлуатації метал, але коштує дорожче. Золоті хрестики переважно дарують малюкові з нагоди хрещення, і він носить потім його протягом усього життя.

У чому відмінності між чоловічим та жіночим хрестиком?

Серйозних відмінностей між хрестиками для чоловіків та жінок немає. Сильній половині фахівці рекомендують купити суворішу і стриманішу модель, яка виготовлена ​​зі срібла або золота. Виріб може бути масивним, але невеликого розміру.

Прекрасним представницям з вибором трохи складніше, оскільки модельний ряд пропонується різноманітнішим, за рахунок різних вставок, дорогоцінного каміння та гравіювання.

Незалежно від того, чоловічий це хрест чи жіночий, є загальне правило носіння: не можна носити хрестик поряд з іншою окрасою на одному ланцюжку.

Після покупки хрестика, фахівці ювелірного інтернет магазину Ukrzoloto радять освятити його в церкві. Таким чином, він зможе захистити свого власника від нечистої сили та негативної енергії. Вибір хрестика має бути свідомим та рішучим. Заощаджувати на його придбанні не варто.

Читайте також: