Пошук

Хто і як може отримати вакцинацію від Covid-19 на дому

Хто і як може отримати вакцинацію від Covid-19 на дому

Україна б'є рекорд - 32 393 хворих на коронавірус за добу. Міністерство охорони здоров'я України закликає людей вакцинуватись. Розповідаємо, хто може отримати послугу з імунізації на дому.

Вакцинуватися від коронавірусу в Україні можна в пунктах щеплень, центрах масової вакцинації або за допомогою мобільних бригад, повідомляє пресслужба МОЗу, пишуть Хроніки Обухова.

Мобільні бригади працюють там, де доступ до стаціонарних пунктів щеплень є ускладненим або неможливим. Також вони вакцинують громадян, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися, організовані колективи з понад 100 охочими вакцинуватися та окремі професійні групи, як-от медиків, освітян, соціальних працівників чи військових, працівників структур державної безпеки, - розповіли у міністерстві.

Залишити заявку на приїзд мобільної бригади можна за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 чи через сімейного лікаря.

Для вакцинації окремих маломобільних громадян можна використовувати лише вакцини в однодозних флаконах. В Україні такою вакциною є CoronaVac від Sinovac Biotech. Це інактивована вакцина.

Читайте також: